Cíl je ve všech oblastech stejný - uplatnit know-how v oblasti tvarování a obrábění fluoropolymerů a vyvíjet nejlepší produkty na bázi fluorovaných polymerů na světě. Savillex vyrábí nejširší sortiment PFA, od lahviček a viálek až po tlakové nádoby a držáky filtrů.

Pro farmaceutické a chemické obalové aplikace jsou naše lahve PFA a FEP Purillex ™ vyráběny s využitím patentované technologie vyfukování, která jim dává jedinečné vlastnosti. Vnášecí systémy vzorků (PFA zmlžovače a mlžné komory) pro ICP-OES a ICP-MS rozšiřují možnosti těchto technik a umožňují chemikům měřit kovy na nižších úrovních v širším rozsahu matric. Dalším odvětvím, které tvoří velkou část produkce a obratu firmy (cca 30 %) a je zároveň často velkou technologickou výzvou, tvoří zakázková výroba výrobků z teflonu (PTFE, PFA,...) pro nejmodernější technologické společnosti na světě (např. Boeing).

Více než 40ti leté zkušenosti s obráběním fluoropolymerů a produkcí výrobků z nich umožňují Savillexu vyvíjet produkty a řešení, které nikdo jiný na světě není schopen nabídnout. S teplotou tání 300 ° C je PFA jedním z nejobtížnějších polymerů k formování a vyžaduje vysoce specializované tvářecí nástroje a velké množství zkušeností a odborných znalostí. Na rozdíl od jiných firem si firma Savillex navrhuje a vyrábí všechny lisovací nástroje sama a získává tak velkou rychlost a flexibilitu v produkci a též úplnou kontrolu kvality svých výrobků.

Firma Savillex je schopna navrhnout a vytvarovat výrobky s velmi malými výrobními cykly a také  upravovat mnoho standardních výrobků.

V případě dalších dotazů kontaktujte produktového specialistu Jan Marek, jan.marek@hpst.cz

Zakázková výroba z Teflonu PFA

Savillex Corporation is a world leader in custom molded fluoropolymer products. With over 40 years experience in molding fluoropolymers, our experience and commitment to quality is...
Více

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru