Trojité kvadrupóly Agilent Technologies řady 6400 jsou využívány v celé řadě rutinních laboratořích v oblastech bezpečnosti potravin, environmentální analýzy, forensní toxikologie, klinického a farmaceutického výzkumu a metabolomice. Obslužný software Agilent MassHunter uživateli poskytuje maximální komfort ve smyslu rychlé a snadné optimalizace parametrů systému a měřících metod a také efektivního vyhodnocení celých sad vzorků.

Všechny LC/MS trojité kvadrupóly v portfoliu Agilent jsou modely, které byly uvedeny v posledních pár letech, a proto jsou v nich uplatněny nejpokročilejší technologie. Díky rychlosti elektroniky, není na trojitých kvadrupolech Agilent žádný problém provozovat metody s několika stovkami analytů s krátkou chromatografií. Přepínání polarity v rámci jednoho časového segmentu bez podstatnější ztráty citlivosti nebo kvality dat je již také samozřejmostí. Všechny LC/MS trojité kvadrupóly Agilent  jsou vybaveny VacShield technologií pro čištění vstupní optiky bez zrušení vakua, takže po údržbe můžete měřit v rámci několika minut. Za zmínku stojí také uživatelský komfort při optimalizaci MRM přechodů nebo optimalizaci podmínek iontového zdroje. V software MassHunter jsou tyto procesy automatizované a k optimalizaci není třeba infuze koncentrovaných individuálních standardů, ale lze ji provést s relativně málo koncentrovanými směsnými standardy přímo z autosampleru.

Zbývá tedy jen vybrat ten správný model LC/MS trojitého kvadrupólu, který bude odpovídající Vaší aplikaci a finančnímu rozpočtu. Jednotlivé modely budou lišit především svou citlivostí. Ve specifikačních listech výrobců je citlivost často udávána jako signál k šumu při nástřiku definovaného množství látky (nejčastěji reserpin pro pozitivní ionizaci a chloramphenikol pro negativní). Tato specifikace však může být velmi zavádějící a nemusí vypovídat o skutečné citlivosti při strovnání přístrojů. Mnohem objektivnější způsob je pomocí tzv. Instrumentální meze detekce (IDL). Tento přístup využívá faktu, že se snižujícím se množstvím nastříknutého analytu se zvyšuje RSD. Mez detekce je stanovena na základě statistiky a opakovatelnosti odezvy na nízkých koncentracích.

Přehled modelů LC/MS trojitých kvadrupólů:

Agilent Ultivo ESI -  překvapivě malý trojitý kvadrupól za překvapivě dostupnou cenu. Již s tímto startovacím modelem můžete Vaši laboratoř vybavit pro aplikace vyžadující stopové analýzy organických látek.

Agilent Ultivo AJS - stejné Ultivo, ale s iontovým zdrojem Agilent Jet Stream, který cca o řád zlepšuje citlivost systému. Tento model je proto určen pro celou řadu náročných aplikací jako je analýza pesticidů ve vodách, pesticidů a mykotoxinů v  potravinách, léčiv a drog v biologických materiálech

Agilent 6470B - díky své vysoké citlivosti a robustností je určen pro náročné aplikace, kde je cíleno na sub ppb až ppt koncentrace v komplikovaných matricích.

Agilent 6475A - díky vestavěnému počítači přímo v MS jsou k dispozici inteligentní prvky jako je autodiagnostika, včasné upozornění na údržbu, plánování ladění a funkce podmíněných sekundárních nástřiků (i-Reflex). 

Agilent 6495C je vlajkovou lodí a nejvyšším modelem v této kategorii. Disponuje již třetí generací technologie ion Funnel, inovativní iontovou optikou a detektorem. Tento přístroj Vám nabídne bezkonkurenční  meze detekce a možnost měření velkého množství analytů v jedné metodě. To otevírá cestu k řadě nejnáročnějších aplikací jako je přímá analýza pitných vod na úrovni ppt, nízkých koncentrací rostlinných nebo živočišných hormonů apod.

V případě dalších dotazů neváhejte kontaktovat produktového specialistu Jitku Zrostlíkovou, jitka.zrostlikova@hpst.cz

Agilent 6475 trojitý kvadrupól

Robustní měření v komplikovaných biologických matricích na úrovni sub ppb nebo bezproblémová analýza reziduí pesticidů v potravinách. Tyto aplikace a mnohé další zvládne nový Agilent 6475...
Více

Agilent Ultivo Trojitý kvadrupól

Chcete trojitý kvadrupól, který nezabere žádné místo navíc z Vašeho laboratorního stolu a přitom Vám zajistí citlivou kvantitativní analýzu? Pak jste tu správně. Agilent Ultivo jako jediný...
Více

Agilent 6495C Trojitý kvadrupól

Je Vaše analytické zadání kvantifikace ppt hladin kontaminantů ve vzorcích vod? Nebo potřebujete detekovat co nejnižší koncentrace endogenních metabolitů v biologických materiálech. Pro ty...
Více

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru