Sídlo společnosti 
HPST, s.r.o.
Na Jetelce 69/2
190 00 Praha 9

Tel.: 244 001 231
Email: info@hpst.cz

Provozovna
HPST, s.r.o.
VTP UP, Šlechtitelů 19
783 71 Olomouc
Mobil: +420 604 931 771

Fakturační údaje:
IČ: 25791079
DIČ: CZ25791079

Bankovní spojení:
Raiffeisenbank a.s., Praha 4
Číslo účtu: 16499002/5500

Subjekt zapsán v Obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 70568, dne 24. Srpna 1999.

Horká linka servisu (po - pá):
+420 725 631 863 8:00 - 17:00

Objednávky posílejte na adresu: objednavky@hpst.cz

Další kontaktní adresy:
Informace, poptávky: info@hpst.cz
Servis: servis@hpst.cz
Fakturace: invoice@hpst.cz
Manažer kvality, ISO: lenka.peterkova@hpst.cz

Management
Karel Vranovský
Karel Vranovský
Generální manažer
Naděžda Jeřábková
Naděžda Jeřábková
Manažer obchodu, produktový specialista (LC, CE, disoluce)
Zbyněk Halbhuber
Zbyněk Halbhuber
Manažer skupiny genomiky a diagnostiky
Martin Juříček
Martin Juříček
Manažer servisu, servis přístrojů (ICP-MS, ICP-OES)
Barbara Záhorová
Barbara Záhorová
Finanční manažer
Obchodní tým - Analytická instrumentace
Naděžda Jeřábková
Naděžda Jeřábková
Manažer obchodu, produktový specialista (LC, CE, disoluce)
Jan Kovář
Jan Kovář
Produktový specialista (HPLC, LC/MSD)
Jitka Zrostlíková
Jitka Zrostlíková
Produktový specialista (LC/MS, GC/MS QQQ, QTOF)
Růžena Penížková
Růžena Penížková
Produktový specialista (GC/MSD)
Daniel Sander
Daniel Sander
Produktový specialista (GC)
Jan Marek
Jan Marek
Produktový specialista (ICP-MS, ICP-OES, AAS, MP-AES, Savillex, Preekem)
Martina Háková
Martina Háková
Produktový specialista (FTIR, UV-Vis-NIR, fluorescence, Raman)
Lenka Vlčková
Lenka Vlčková
Marketingový specialista
Lenka Peterková
Lenka Peterková
Manažer kvality a obchodní asistentka
Obchodní tým - Genomika a diagnostika, patologie
Genomika a diagnostika
Zbyněk Halbhuber
Zbyněk Halbhuber
Manažer skupiny genomiky a diagnostiky
Robert Fedič
Robert Fedič
Genomic group team leader
Aleš Merta
Aleš Merta
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Pavel Jakoubek
Pavel Jakoubek
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Jan Langer
Jan Langer
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Tomáš Hron
Tomáš Hron
Bioinformatik (Skupina genomiky a diagnostiky)
Monika Fleischhansová
Monika Fleischhansová
Produktový specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Buněčná biologie a patologie
Barbora Kobidová
Barbora Kobidová
Produktový specialista (Seahorse, buněčná biologie, mikroskopie)
Alena Rego
Alena Rego
Produktový a aplikační specialista Dako, teamleader (Skupina genomiky a diagnostiky)
Procházková
Kateřina Procházková
Produktový a aplikační specialista Dako (Skupina genomiky a diagnostiky)
Iva Adamová
Iva Adamová
Produktový specialista Dako (Skupina genomiky a diagnostiky)
Obchodní tým - Spotřební materiál a laboratorní vybavení
Robert Kukula
Robert Kukula
Produktový specialista pro Agilent spotřební materiál, oblastní produktový specialista
Jitka Berková
Jitka Berková
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Lukáš Slavata
Lukáš Slavata
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Jana Havelková
Jana Havelková
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Iva Belanová
Iva Belanová
Oblastní produktový specialista (Spotřební materiál)
Jindřiška Dolinová
Jindřiška Dolinová
Produktový specialista (Instrumentace non Agilent a laboratorní nábytek Waldner)
Jana Kaufmanová
Jana Kaufmanová
Produktový specialista (chemikálie a standardy)
Irena Palíková
Irena Palíková
Produktový specialista (Malé laboratorní přístroje)
Joanna Znaleziona-Hadrová
Joanna Znaleziona-Hadrová
Marketingový specialista, E-shop
Zuzana Kovářová
Zuzana Kovářová
Obchodní asistent (spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Servisní tým
Martin Juříček
Martin Juříček
Manažer servisu, servis přístrojů (ICP-MS, ICP-OES)
Lehká
Dagmar Lehká
Servisní koordinátor - příjem oprav a požadavků
Michaela Průchová
Michaela Průchová
Servisní koordinátor - příjem oprav a požadavků
Markéta Česneková
Markéta Česneková
Servisní koordinátor - příjem oprav a požadavků
Dušek
Petr Dušek
Servis přístrojů (LC-MS single quad, triple quad, QTOF, generátory plynů)
Adamiec
Jan Adamiec
Servis přístrojů (LC, CE, SFC, UV-Vis, LC/MS ion trap, single quad, triple quad)
Koláčny
Radek Koláčný
Servis přístrojů (LC, CE, SFC, UV-Vis, disoluce)
Souček
Milan Souček
Servis přístrojů (GC, GC-MS single quad, triple quad, headspace, TD, generátory plynů)
Kučera
Martin Kučera
Servis přístrojů (GC, GC/MS)
Ondřej Bičiště
Ondřej Bičiště
Servis přístrojů (GC)
Křemen
Filip Křemen
Servis přístrojů (GC)
Šuráň
Michal Šuráň
Servis přístrojů (GC)
David Herman
David Herman
Servis přístrojů (GC)
Václav Ševčík
Václav Ševčík
Servis přístrojů (GC)
Roman Fryčák
Roman Fryčák
Servis přístrojů (LC, GC)
Rostislav Pantůček
Rostislav Pantůček
Servis přístrojů (LC, LC-MS single quad, triple quad, automatizace)
Tomáš Kopka
Tomáš Kopka
Servis přístrojů (LC)
Tomáš Novotný
Tomáš Novotný
Servis přístrojů (LC)
Tomáš Fojtík
Tomáš Fojtík
Servis přístrojů (ICP-OES, ICP-MS, AAS, GC)
Adam Pospíšil
Adam Pospíšil
Servis přístrojů (UV-Vis, AAS, ICP-MS)
Andrew Rybář
Andrew Rybář
Servis přístrojů (AAS)
Vít Peterka
Vít Peterka
Servis přístrojů (LC, BIO - Bioanalyzer, MicroScanner, Dako)
Bohumil Hornát
Bohumil Hornát
Servis přístrojů (Dako, Fragment Analyzer, generátory plynů - PEAK, automatizace, LC)
Jakub Staníček
Jakub Staníček
Servis přístrojů (Dako)
Radek Kavřík
Radek Kavřík
Servis přístrojů (LC)
Michal Novotný
Michal Novotný
Softwarový specialista (Client-Server, OpenLAB CDS, FreeLAB LIMS)
Aplikační tým
Analytická instrumentace
Ondřej Lacina
Ondřej Lacina
Aplikační specialista (LC, LC/MS)
Michal Čaplygin
Michal Čaplygin
Aplikační specialista (GC, GC/MS)
Martin Vojtíšek
Martin Vojtíšek
Aplikační specialista (GC, GC/MS)
Genomika a diagnostika, patologie
Alena Rego
Alena Rego
Produktový a aplikační specialista Dako (Skupina genomiky a diagnostiky)
Petr Lněnička
Petr Lněnička
Aplikační specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Petr Vácha
Petr Vácha
Aplikační specialista (Skupina genomiky a diagnostiky)
Administrativní tým
Barbara Záhorová
Barbara Záhorová
Finanční manažer
Vladimír Tatarkovič
Vladimír Tatarkovič
Office Manager (provozovna Olomouc)
Monika Swobodová
Monika Swobodová
Obchodní referent
Ivana Vojáčková
Ivana Vojáčková
Obchodní referent
Ludmila Freyová
Ludmila Freyová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Veronika Slavkovová
Veronika Slavkovová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Martina Dušková
Martina Dušková
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Michaela Kopalová
Michaela Kopalová
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Adéla Horáková
Adéla Horáková
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Petra Bendlová
Petra Bendlová
Obchodní referent (Spotřební materiál a laboratorní vybavení)
Iva Rebhounová
Iva Rebhounová
Obchodní referent (Skupina genomiky a diagnostiky)
Leoš Franc
Leoš Franc
Účetní
Leontýna Záhorová
Leontýna Záhorová
Účetní
Denisa Moravcová
Denisa Moravcová
Asistentka
Jan Dvořák
Jan Dvořák
Sklad, logistika
Pavel Benešovský
Pavel Benešovský
Sklad
Jan Valeček
Jan Valeček
Sklad

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru