Nikon Eclipse Ts2 označený PYGMY je kompaktní mikroskop, který se snadno používá a patří do každé biologické laboratoře pro základní pozorování buněk.

Nikon Eclipse  Ts2 PYGMY

Invertovaný mikroskop Eclipse Ts2 využívá špičkový optický systém Nikon CFI60 a LED osvětlení pro diaskopické zobrazování. Nabízí brilantně jasný obraz, který umožňuje efektivnější pozorování a dokumentaci buněčné kultury. Kromě toho nově vyvinutá metoda pozorování kontrastu a vylepšená funkčnost zvyšuje její použití pro rutinní laboratorní práci.

Hlavní vlastnosti:

  • LED osvětlení až 60.000 hours
  • achromatické objektivy 10x a 20x s dlouhou pracovní vzdáleností (široká nabídka dalších objektivů)
  • apodizovaný fázový kontrast (APC)  - minimalizuje nežádoucí "haló efekt"
 

Kontrastní technika „Emboss Contrast“

Emboss Contrast je efektivní a univerzální optická technika, která nevyžaduje nákladnou optiku. Emboss Contrast využívá pouze objektiv s jasným polem a dva posuvníky kontrastu a poskytuje pseudo-trojrozměrný obraz  pro silnější vzorky, jako jsou buňky iPS, které by běžnými metodami fázového kontrastu normálně trpěly halo efektem. Emboss Contrast je navíc kompatibilní se skleněnými i plastovými kultivačními nádobkami, což z něj činí velmi univerzální techniku pozorování.

Snadno ovladatelný mechanický stolek

Vysoce výkonný mechanický stolek může pojmout širokou škálu lahviček a komůrek pro pozorování buněčných kultur. Nový design stolku také umožňuje pozorování mikrotitračních destiček. Kromě toho lze držák vzorku snadno vyjmout, aby se do něj vešly velké lahvičky.

Kompaktní a vysoce stabilní tělo

Kompaktní tělo mikroskopu je odolné vůči vibracím a poskytuje vysoce stabilní pozorování vzorků. Port pro kameru je umístěn na boku mikroskopu, aby umožňoval nerušené prohlížení a současně umožňoval digitální záznam, i když je umístěn uvnitř laminárního boxu.

Emboss contrast
Brožury, Technické specifikace

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru