21. 4. 2022
HPST

Inteligentní GC: Diagnostika Agilent 8890/8860 z rozhraní prohlížeče

Naučte se používat zabudovanou diagnostiku dostupnou na plynových chromatografech Agilent GC 8890 a 8860 series.

Agilent Technologies: Agilent 8890 Browser Interface Diagnostics

Vestavěná inteligence Vašeho GC umožňuje pokročilé funkce a vzdálené připojení

Inteligence, která se nachází v GC systémech Intuvo8890 a 8860, nabízí inovativní a chytré funkce a umožňuje vzdálené připojení.

Autonomní funkce Vám pomůžou vyhnout se běžným problémům s Vašim plynovým chromatografem dříve, než ovlivní chromatografický výkon a výsledky.

Samoobslužné postupy údržby nabízejí podrobné pokyny pro běžné úkony údržby a vzdálené připojení umožňuje uživatelům přístup k přístroji odkudkoliv mimo laboratoř.

obr1
Autonomní funkce inteligentních GC

Autonomní a samoobslužné funkce GC

Pokročilé funkce Vašeho plynového chromatografu umožňují řadu užitečných a pohodlných možností diagnostiky a údržby, které tak předcházejí běžným problémům s Vašim GC. Například na systémech 8890 a Intuvo autonomní diagnostické testy monitorují split vent průtok a zajišťují, že tlak v tlakové lahvi je vyhovující.

obr2
Autonomní a samoobslužné funkce GC

Stejné přístroje mohou vyhodnocovat soubory dat z hlediska chromatografických vlastností. Všechny naše inteligentní plynové chromatografy nabízejí samořízené postupy údržby s pokyny krok za krokem pro běžné operace, jako je výměna septa nebo zlatého těsnění.

Vzdálené připojení a zabudovaná nápověda

Rozhraní běžného internetového prohlížeče Vám poskytuje možnost vzdáleného připojení prostřednictvím laboratorní sítě a přístup k funkcím bez potřeby chromatografického software. Uživatelé mohou z mobilního zařízení prohlížet:

  • stav přístroje
  • spouštět diagnostiku
  • kontrolovat protokoly údržby
  • prohlížet užitečná servisní videa
obr3
Vzdálené připojení a zabudovaná nápověda

Vestavěná nápověda a zobrazované informace jsou přizpůsobeny dotykovým obrazovkám nebo rozhraní prohlížeče a zahrnují instalační příručky, uživatelské příručky, bezpečnostní příručky a dokumenty pro přípravu místa pro instalaci.

Součástí jsou také úvodní výuková videa a průvodci celým systémem. Informace k údržbě GC poskytují snadno dohledatelné pokyny ke všemu, od výměny split vent trapu až po výměnu trysek FID.

Vyhodnocení výkonu Vašeho plynového chromatografu

Část GC Performance Vaší analytické metody může minimalizovat prostoje spojené s kontaminací systému automatizací chromatografických kontrol.

Detector Evaluation hodnotí vzorky pro ověření výkonu detektoru a zajišťuje, že GC systém funguje tak, jak byl navržen.

Blank Evaluation monitoruje chromatogram, aby se ujistil, že v něm nejsou žádné cizí píky nebo jiné anomálie v základní linii.

Peak Evaluation, dostupné u 8890 a Intuvo GC, monitoruje až 10 píků v chromatogramu pro klíčové vlastnosti, jako je plocha, výška, symetrie, rozlišení a retenční čas. Tuto funkci lze konfigurovat v rozhraní prohlížeče nebo v systému chromatografických dat.

obr4
Monitorování stavu

Přehled webinářů popisujících možnosti inteligentních plynových chromatografů

Agilent SuperSmartGC Virtual Meeting

  • ZÁZNAM | Proběhlo St, 21.4.2021

Sdílet budeme nejnovější vývoj a funkce, některé nové aplikace a zkušenosti zákazníků. Náš cíl? Pomoct Vám dosáhnout vrcholů v GC inteligenci.

Climbing the peaks of GC intelligence: Discover the smart new features in Agilent GCs

  • ZÁZNAM | Proběhlo St, 3.3.2021

V tomto webináři SelectScience Vám George Reiner představí nové funkce GC systémů Agilent, které byly navrženy tak, aby byly inteligentnější a snadněji použitelné než dříve.

Intelligent GC Systems: Remote Operations and the Future of GC

  • ZÁZNAM | Proběhlo Út, 21.4.2020

Separation Science Vám ve spolupráci s Agilent Technologies přináší webinář, který pojednává o vývoji inteligentních funkcí plynových chromatografů a jejich výhodách od prvních systémů GC až k těm dnešním.

obr5
Inteligentní GC: Diagnostika Agilent 8890 - 8860 z rozhraní prohlížeče

 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru