Chcete trojitý kvadrupól, který nezabere žádné místo navíc z Vašeho laboratorního stolu a přitom Vám zajistí citlivou kvantitativní analýzu? Pak jste tu správně.

Agilent Ultivo jako jediný LC/MS trojitý kvadrupól na trhu je tak malý, že může být začleněn do LC sestavy jako jeden z modulů. To je možné díky dříve těžko představitelné miniaturizaci technologie LC/QQQ. Agilent Ultivo je svou výkonností a robustností na úrovni střední třídy LC/MS QQQ Agilent a zároveň nabízí inovace, které Vaši laboratoř posunou směrem k vyšší produktivitě a menším prodlevám kvůli pravidelné údržbě. Ultivo obsahuje zcela nové technologické prvky, díky nimž byla možná miniaturizace bez kompromisů. 

Ultivo disponuje Triad Technologií (Tt), která zahrnuje: 

  • Cyclone Ion Guide: zaostřuje paprsek iontů, což vede k vyšší účinnosti transmise iontů do detektoru
  • Vortex kolizní cela: umožňuje efektivní disociaci iontů, vylepšenou fokusaci a transmise iontů, rychlé vyčištění, což umožňuje vyšší počet MRM přechodů/sec, nulový crosstalk a nižší šum.
  • VacShield: umožňuje čištění iontového zdroje bez porušení vakua
Agilent Ultivo schéma
Agilent Ultivo schéma

Kromě Ultiva s Agilent Jet Stream iontovým zdrojem je k dispozici také Ultivo ESI, které Vás příjemně překvapí svou cenovou dostupností. Ultivo ESI má jako iontový zdroj klasický elektrosprej bez asistenčního plynu. Ultivo ESI lze upgradovat na Ultivo AJS, což je výhodné v případě, že máte k dispozici omezený rozpočet a přitom nechcete mít zavřené dveře k náročnějším aplikacím.

Ultivo je ideálním přístrojem pro rutinní laboratoře, které chtějí měřit své vzorky v režimu 24 hodin a 7 dní v týdnu. Inteligentní autodiagnostika (Early Maintainance Feedback, EMF) napomáhá uživateli v plánování preventivní údržby a servisnímu technikovi v rychlé diagnostice problému, čímž jsou minimalizovány odstávky přístroje. Kvantifikační software MassHunter QuantMyWay umožňuje uzpůsobit uživatelské prostředí "na míru" pracovnímu postupu nebo uživateli, tak aby nejčastější operace byly dostupné napřímo přes ikony na hlavní obrazovce.

Ultivo lze také provozovat v plně "compliant" režimu v souladu s 21 CFR Part 11, v režimu “User management, audit trail„ anebo v režimu plné “compliance„ tedy včetně zabezpečení dat a manipulace s nimi.

Pro laboratoře, které potřebují zpracovat veliké počty vzorků, je určen software MassHunter Productivity App, díky němuž lze definovat úrovně uživatelů (například kdo edituje metody a kdo je pouze uživatel), velmi rychle zadávat nové vzorky do předdefinovaného templátu sekvence a velmi efektivní vyhodnocení sad vzorků.

Rychlý kontakt
Aplikace
Videogalerie

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Hotline

Servis
+420 725 631 863
8:00 - 17:00

Molekulární biologie
+420 244 001 245
9:00 - 15:00

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru