Agilent Seahorse XF ATP Real Time rate assay je unikátní metoda, která dokáže kvantifikovat produkci ATP z mitochondriální a glykolytické dráhy současně bez nutnosti značení v živých buňkách. Kinetická kvantifikace poskytuje dynamický pohled na bioenergetiku buňky, což dává vědcům jedinečný vhled do buněčného fenotypu a funkce.

Zjistěte více o měření rychlosti produkce ATP pomocí Seahorse XF technologie zde.

Pro použití s XFe96 a XFe24

 Vlastnosti

  • Tento kit měří současně rychlost bazální produkce ATP z mitochondriální respirace a glykolýzy. Lze měřit také celkovou produkci ATP.
  • Měření indukovaného účinku látek na rychlost produkce ATP při glykolýze a mitochondriální respiraci.
  • Experiment poskytuje průběžná kinetická data živých buněk, umožňující určit vztahy a závislosti mezi energetickým metabolismem a buněčnými funkcemi.
  • Veškeré reaktanty, které jsou obsaženy v kitu, se rozpouštějí v kultivačním médiu, což odstraňuje nutnost používat DMSO nebo jiná rozpouštědla. Příprava reaktantů je tak velmi snadná a rychlá.
  • Reaktanty pro kity jsou průběžně pečlivě testovány a ověřovány, aby se zaručily konzistentní a robustí výsledky, což snižuje náklady spojené s nevydařenými experimenty.
  • Seahorse XF Real-Time ATP Rate Assay Report Generator vám pomůže zjednodušit analýzu tím, že převádí základní naměřená data v organizované, použitelné a snadno pochopitelné výsledky. Podívejte se na video zde: How to analyze Agilent XF Real-Time ATP Rate Assay result data 

 

Obsah balení

Popis

Kit

6 sáčků, každý obsahuje 1x Oligomycin a 1 x Rotenon/Antimycin A

Počet Měření

6x 96- nebo 24-jamkových experimentů

Podmínky transportu

Není nutná specifická teplota

Skladování

Pokojová teplota

Životnost

18 měsíců od data výroby

Katalogové číslo

Kompatibilní analyzátory

103592-100

XFe96, XF96 a XFe24

 

Webové semináře

Se svými dotazy se můžete obrátit na naší produktovou specialistku Michaelu Pluskalovou, michaela.pluskalova [at] hpst.cz, tel. 736 606 878.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru