Seahorse XFe24 senzorové kazety, mikrodestičky a kalibrační roztok v jednom balení.

Jak tato technologie funguje

Pouze pro výzkum, ne pro diagnostické účely.

FAQ

Mohu použít prošlé nebo již použité kazety?

Ano ale kvalita dat už nebude tak vysoká jako s novými a „neprošlými“ kazety. Proto je vždy lepší používat nové. Každá kazeta se v přístroji spáruje s konkrétní mikrodestičkou a opakovaně lze použít pouze za určitých podmínek a použít pouze s touto destičkou. Doporučuje se používat pro každé měření novou kazetu.

Jak dlouho se musí kazeta nechat hydratovat?

Pro optimální výsledky Seahorse doporučuje nechat kazetu hydratovat přes noc při 37°C. Minimální čas hydratace jsou 4 hodiny při 37°C, ale kvalita dat není tak vysoká. Maximální doba hydratace je 72 hodin, ale kvůli vypařování může být nutné dodat více kalibračního roztoku

Jaký je rozdíl mezi fluxpakem a senzorovou kazetou?

Senzorová kazeta je  součástí Fluxpaku, který se skládá ještě z destiček určených k hydrataci kazet, kalibračního roztoku a XF mikrodestiček k pěstování buněčných kultur. Počet/množství jednotlivých součástí se liší v rámci objednaného typu Fluxpaku. Kazety se nedají objednávat samostatně, pouze jako součást Fluxpaku.

Mohu použít jen část senzorové kazety?

Pro úspěšná a opakovatelná měření, by se měla hydratovat a využít celá kazeta najednou.

Proč se v této metodě používají prázdné/nevyužité jamky?

Funkce těchto prázdných jamek slouží k rozeznání artefaktů jako je teplota a pufrační kapacita, které mohou ovlivnit pH a hladinu kyslíku, které při normálním metabolismu zůstávají stejné. Nevyužité jamky mohou být také použity ke korekci fluktuací teploty na destičce, které se používají pro diagnostiku teplotních problémů a slouží jako výchozí bod pro řešení nečekaných/ neobvyklých výsledků.

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru