21. 4. 2022
HPST

Organizéry Agilent Flex Bench pro MS a HPLC systémy

Požadavky na flexibilitu jsou v dnešních laboratořích vysoké. Řada InfinityLab Flex Bench poskytuje snadný způsob, jak nakonfigurovat váš HPLC nebo LC/MS tak, aby vyhovoval vašim potřebám, kdekoli v laboratoři.

Agilent Technologies: InfinityLab Flex Bench MS

Řada InfinityLab Flex Bench poskytuje snadný způsob, jak nakonfigurovat Váš přístroj tak, abyste ho mohli umístit kdekoli v laboratoři, a uspokojit tak vysoké požadavky na flexibilitu provozu nebo údržby.

Robustní ocelové sekce jsou plně nastavitelné, což umožňuje snadný a bezpečný přístup ke všem součástem Vaší konfigurace. Flex Bench vám umožní ve Vaší laboratoři přesunout celou sestavu tam, kde zrovna potřebujete.

obr1
Agilent Flex Bench pro MS a HPLC

Provedení Flex Bench MS umožňuje optimalizovat prostor Vaší laboratoře a udržovat systémy InfinityLab LC/MSD Series a Ultivo LC/TQ ve věžovém uspořádání s velice snadným přístupem ke všem částem systému.

  • Ať už chcete pracovat vedle svého MS detektoru, provozovat systém samostatně, nebo ho přesunout k novému projektu, systémy InfinityLab Flex Bench vám umožní optimalizovat prostor v laboratoři a zároveň se vyhnout potížím v případě potřeby přemístění na jiné místo

  • Upravte výšku svého HPLC pro snadný přístup k lahvím s rozpouštědly

  • Přesuňte celý HPLC nebo LC/MS systém tam, kde ho zrovna potřebujete a kdy ho potřebujete

  • Zlepšete celkové prostředí laboratoře pomocí integrovaného řešení pro nakládání s odpady a tichého krytu pro snížení hluku rotační MS pumpy

  • Zvláštní pozornost je věnována ergonomii pro maximální produktivitu a bezpečné a zdravé prostředí

obr2
Organizéry Agilent Flex Bench pro MS a HPLC systémy

 

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru