Zařízení Atomx XYZ nachází uplatnění při analýze těkavých látek, a to nejen ve vzorcích pitných a odpadních vod, ale také i ve vzorcích půd a kalů. Přístroj Atomx XYZ kombinuje přednosti nového Purge and Trap systému Lumin a autosampleru AQUATek LVA s kapacitou 84 vzorků. 

Upravená a zjednodušená konstrukce

Konstrukce vlastního Purge and Trap zařízení kopíruje analyzátor Lumin. Pec, ve které je uložen trap, je snadno přístupná, a to bez nutnosti použít nářadí. Upravená konstrukce pece také výrazně zrychluje chlazení vnitřního prostoru. Zapojení trapu je zprostředkováno pouze pomocí dvou matic, které jsou velmi dobře přístupné uživateli. Uložení solenoidových ventilů bylo sjednoceno do jednoho místa, počet kapilár a jejich spojení bylo zredukováno, a karusel, kterým se vyznačoval předchozí model Atomx, byl nahrazen XYZ dávkovacím ramenem. Tyto změny přináší nejen vyšší spolehlivost, ale také i snazší přístup pro provádění údržby.

Odstraňování vlhkosti

Nový systém pro odstraňování vlhkosti dokáže snížit obsah vody ve vzorku až o 60 % více než předcházející zařízení Atomx od společnosti Tekmar.

Připojení k PC a software

Atomx XYZ komunikuje s PC prostřednictvím USB kabelu, který nahradil staré rozhraní využívající RS 232 com porty. Přístroj je ovládán pomocí jednoduchého a intuitivního softwaru Teklink, který zachovává všechny funkce předchozích verzí. Vytváření metod je v tomto softwaru jednoduché, každý parametr navíc obsahuje podrobný popis a také minimální, maximální a doporučené hodnoty. Součástí tohoto softwaru jsou i přednastavené metody, které umožňují začít analýzu prakticky ihned po instalaci přístroje bez časově náročné optimalizace.

Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru