QuidelOrtho ® dodává Point-of-care testovací (POCT)  řešení Triage MeterPro® pro zdravotnická zařízení po celém světě. Díky své komplexní nabídce je Quidel Triage snadno použitelný systém, který poskytuje rychlou diagnostiku ihned na místě a urychluje celý proces následné léčby pacientů a rychlejší odbavování na urgentních příjmech.

Rychlé a efektivní zpracování
Vzorky jako krev, plazma či moč jsou rychle zpracovány s výsledky již do 15-20 minut a kvalita výsledků je shodná s testováním v centrálních laboratořích. Sériové testování pacientů je možné s více zařízeními za předpokladu, že testovací zařízení bude spuštěno do 30 minut od přidání vzorku.

 

Uživatelsky přívětivý
Triage MeterPro® má jednoduchou obsluhu a nenáročnou údržbu. Nevyžaduje žádné speciální odborné znalosti ani rozsáhlá školení. Obsahuje čtečku čárových kódů pro ID pacienta a operátora pro usnadnění práce. Samotné testování pacientů je velmi jednoduchý proces s uživatelsky přívětivými testovacími kazetami.

Systém Quidel Triage Census® Advanced Test Management (ATM)
Propojení prostřednictvím systému Quidel Triage Census® Advanced Test Management (ATM) poskytuje komplexní řešení pro monitorování a správu QuidelOrtho Triage systémů a poskytuje datové zprávy, analýzy kontrol kvality a další. Jde o flexibilní modul rozhraní, který lze použít ke komunikaci se systémy třetích stran.

Rozmanitá nabídka testovacích kazet
Testovací kazety využívají pokročilou mikrofluidiku a interní ovládací prvky pro poskytování přesných výsledků. Nabízí flexibilitu s přizpůsobitelnými testovacími panely pomocí funkce Test Select™ a  rozmanitá nabídka imunoanalýz poskytuje spolehlivé diagnostické testy pro vysoce sensitivní troponin I, troponin I, CK-MB, myoglobin, BNP, NT-proBNP, d-dimer, PlGF a toxikologický screening. Pomocí objektivních dat na automatizovaném testovacím systému eliminuje subjektivitu lidské interpretace.

High Sensitivity Troponin I Test

High Sensitive Troponin I na POCT Quidel TriageTrue = možnost implementace stanovení DELTA v algoritmu 0/1h přímo V AMBULANCÍCH URGENTNÍHO PŘÍJMU. Vysoce citlivá metodika pro stanovení...
Více

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

ALTIUM webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru