Analyzátor pro identifikaci vstupních surovin

RapID je systém nové generace v oblasti přenosných Ramanovských přístrojů pro identifikaci vstupních surovin, který umožňuje rychlé nalaýzy nejn v průhledných obalech, ale rovněž v nádobách netransparentních a barevných.

Testování materiálů v neprůhledných obalech může být překážkou ve farmaceutické výrobě. Pak je třeba tyto obaly otevřít v dedikované místnosti pro vzorkování, navzorkovat, otestovat, znovu uzavřít otevřené obaly. Systém RapID využívá "spatially offset" uspořádání Ramanovy spektroskopie (SORS), což je unikátní technologie ideálně se hodící pro verifikaci vstupních surovin. RapID dovoluje operátorovi ověřit složení vstupních surovin v každé neprůhledné a barevné nádobě během vtěřiny a umožňuje tak kamžité uvedení do výroby. Tento postup ušetří hodiny či dny oproti laboratornímu testování a zredukuje potřebný čas pro identifikaci na pouhé minuty.

  • Přenosný Ramanovský ID analyzátor pro neprůhledné a barevné barely, pytle či lahve
  • 100% identifikace pro všechny příchozí nádoby
  • Rychlejší postup pro identifikaci
  • Redukce času, který operátor potřebuje pro zpracováná vzorku
  • Bez kontaminace - lepší pro kvalitu i pro expozici operátora
  • Vyhnete se vzorkování, zachováte strilitu a zabraňuje křížové kontaminaci
  • Kompatibilita s většinou obalů API a pomocných látek - narozdíl od běžných Ramanovských přístrojů, RapID je kompatibilní i s vícevrstvými papírovými a aplastovými pytli, neprůhlednými plastovými barely a tenkými jantarovými skleněnými lahvemi
Rychlý kontakt

Servis

Servisní
požadavek

Přejít na formulář

Rychlé odkazy

Servis
Servisní tým
 

HPST webináře
Záznamy webinářů
 

Zůstaňte s námi v kontaktu

Odběr newsletteru

Přihlásit se k odběru